Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-02, 16:00   #5040
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Właśnie w twoim opisie ta karnacja mnie zbiła z tropu, ale na zdjęciu zobaczyłam, że wcale nie masz ciemnej karnacji. Według mnie masz jasną skórę - nie bardzo jasną, nie bladą, tylko po prostu jasną i raczej chłodną.

Co do żółtych/oliwkowych pigmentów, to własnie często wprowadzają w błąd, bo ludzie myślą że żółtawy = ciepły, ale tak nie jest. Większość Polek ma żółty pigment i oliwkowe tony a jednocześnie tonacja skóry więszości oscyluje gdzieś w okolicach neutralno-chłodnych.
co do karnacji to już sama nie wiem... . wszyscy mi mówią, że mam ciemną. dlatego, że mam ciemne włosy, szybko się opalam, na brązowo i mam pieprzyki. ale jak tak się dzisiaj popatrzyłam to w porównaniu do koloru włosów kolor twarzy mam jasny. . i patrząc na zdjęcia innych zim, raczej się utwierdziłam w przekonaniu bo nie wszystkie były blade, itp.
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora