Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 17:21   #1
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Exclamation

Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?


Czuję, że jest to dla mnie bardzo poważny problem psychiczny. Łączy się to z zazdrością o mojego chłopaka, którego naprawdę jeszcze trochę i stracę. Czuję się beznadziejna. Brzydka. Okropna. Interesowało się mną wielu chłopaków, od wielu słyszałam milion komplementów. Ale ja wciąż czuję się gorsza. Mój chłopak idąc ze mną nie zwraca uwagi na inne dziewczyny. I twierdzi, że jest tak naprawdę. Że jestem dla niego najlepsza, że skoro ma się tą najlepszą, tą jedyną, to nie dostrzega się innych, bo po co. Twierdzi, że nie ogląda się za dziewczynami. A ja jak psychopatka sprawdzam czy to prawda. To moja obsesja. Widząc każdą dziewczynę przechodzącą obok, zwracam na nią uwagę i patrzę, czy on na nią patrzy, czy patrzy się na jej tyłek, ciało czy cokolwiek. Po prostu mu nie wierze, że nie interesuje się innymi, że nie spojrzy i wgl. W końcu to facet. I przez to wszystko zdaję sobie sprawę z tego, że jestem jakaś chora psychicznie. Bo jestem zazdrosna o każdą dosłownie każdą dziewczynę. Teraz on jest nad jeziorem z kolegami. A ja mam wrażenie, że tak naprawdę patrzy się na te wszystkie dziewczyny w strojach. Chciałabym żyć normalnie. Aż w tej chwili płaczę, bo jest mi z tym strasznie źle. Bo zdaję sobie sprawę, że inne dziewczyny nie przejmują się tym wszystkim. Nie mają takiej paranoi. Mój chłopak zawsze mi mówi, kiedy spodoba mu się jakaś dziewczyna. A ostatnio stwierdził, że nie podoba mu się żadna inna bo już nawet nie zwraca uwagi. Ale czemu ja na tym punkcie mam tak wielką obsesję. On jest naprawdę cudowny. A ja ... Ja naprawdę nie wiem dlaczego taka jestem i nie chce już tak cierpieć. Co mam zrobić ;c Nie mogę nawet z nim jeździć nad jezioro bo jest mi z tym źle, że może on patrzeć na inne, chociaż mówi, że tego nie robi ale co ma mi mówić. I jakoś nie potrafię zaakceptować tej męskiej natury, że jak chłopacy zobaczą dziewczynę z fajnym tyłkiem to się na niego sobie patrzą. Czuję się chora psychicznie.
avney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując