Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 18:43   #6
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Pokaż wiadomość
rozumiem.. nie można się cały czas z kimś porównywać ;/ to przyniesie tylko negatywne skutki. A dla siebie czujesz się atrakcyjna? Podobasz się sobie?
Możesz zrób coś dla siebie, pójdź do fryzjera, zadbaj o siebie żebyś mogła z uśmiechem spojrzeć w lustro Ja od kiedy zaczęłam ćwiczyć czuję się znacznie lepiej i wiem, że warto się wziąść za siebie. Kiedy same jestesmy zadowolone inni też to dostrzegają
Nie chce z nikim się porównywać bardzo chciałabym sobie pomóc. Żeby żyć tak jak inni, a przed psychologiem nie jestem w stanie sie otworzyć, tzn nie byłabym w stanie. Czasem czuje się atrakcyjna, a czasem patrze w lustro i chcę nim rzucić. Czasem wychodzę z domu z uśmiechem na twarzy, pewnością siebie. I wystarczy, że zobaczymy jakąś ładniejszą według mnie dziewczynę i ta pewność siebie spada do 0. Z figurą nie mam problemu, ani za gruba, ani za chuda. Z włosami nie da się nic zrobić i myśle że ta fryzura którą mam jest najlepszym rozwiązaniem. I też ćwiczę czasem sobie tak dla zdrowia, uprawiam sport. Tylko niestety ciągle ten problem zazdrości, że są lepsze, że pewnie on marzy o takiej dziewczynie ale po prostu mnie kocha.
avney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując