Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 19:56   #21
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Próbujesz pomóc autorce ale faktem jest, że dopóki jej nie zobaczysz, nie możesz tak powiedzieć ;d Jeśli jest bardzo ładna i się boi to jest chora ale jeśli jest paskudna to ma rację.

Z kolei facetowi też może się nie podobać, może zaniżył swoje wymagania, bo zawsze taka dziewczyna to więcej niż nic ;d

Genetycznie swojego ciała nie zmienisz, ale zamiast się akceptować się z miejsca, lepiej poprawić to co się da i mam tu na myśli sport a nie jakieś pudry i szminki oczywiście.
nie mam co poprawiać z cialem nie jest tak źle. nie mam nadwagi ani niedowagi. nie wiem co moglabym zmieniac ale wiem ze i tak bd zle. waze 53 kg przy wzroscie 168. uprawiam a raczej staram sie uprawiac jakis sport i jestem zazdrosna nawet o kogoś kto ma np cos podobnego do mnie. to jakies chore :< moj chlopak naprawde ma wielka cierpliwosc. kiedys spotkal pewna dziewczyne i otwarcie mi powiedzial ze spodobala mu sie ale mniej niz ja. no i bylam bardzo zazdrosna o jej nogi gdy zobaczylam zdj. wtedy on podszedl do tego z wielka cierpliwoscia kazal mi zrobic zdj nog i porownac. i szczerze gdzies w glebi widzialam ze jej sa grubsze mniejsze, a moje dluzsze i chudsze. ale wciaz bylam zazdrosna. bo wciaz mialam kompleksy ;<
avney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując