Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-03, 20:57   #2786
cholewinska
Przyczajenie
 
Avatar cholewinska
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Golasowice
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

A ja sama nie wiem czym ja jestem ;( I ciężko mi to stwierdzić mam niebieskie oczy bardzo jasną cera kolor brwi mam tak blady że gdyby nie henna czy kredka to wyglądam jakbym ich nie miała , włosy blond taki nie jasny nie ciemny przez słońce latem robią się jaśniejsze pasma że wyglądają jak refleksy . Trudno mi się jest opalić a jak już to jestem taka czerwona jak rak a póxniej taka lekko brązowa ale o mocnej opaleniznie mogę pomarzyć piegów nie mam . Ogólnie poszukuje dużo porad od tego jakim jestem typem jaki mam kształt twarzy jakie kolory cieni do powiek by mi pasowały boooo całkiem niedawno byłam no przy kości teraz schudłam i chce zmian w swoim życiu jedno to to że schudłam drugie przestałam obgryzać paznokcie i teraz chciałabym się zacząć malować ale nie wiem czy wysoko pomalowane oczy mi pasuja jakie kolory itd dodalam tez kilka zdjec paletek które mi sie podobaja ale czy mi będą pasować sama nie wiem. Przeważnie ubieramsię bardzo elegancko klasycznie marynarki klasyczne jansy spódniczki ale takie bardziej eleganckie kobiece ciuchy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _I3R8714v1.jpg (63,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_4625sss.jpg (53,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szaf.jpg (83,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_0134.jpg (111,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_MAKEUP-REVOLUTION-PALETA-12-CIENI-DAY-TO-NIGHT-20468_1.jpg (53,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_MAKEUP-REVOLUTION-PALETA-12-CIENI-ESSENTIAL-MATTES-20462_1.jpg (41,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_MAKEUP-REVOLUTION-PALETA-12-CIENI-ICONIC-2-20460_1.jpg (51,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_MAKEUP-REVOLUTION-PALETA-12-CIENI-ROMANTIC-SMOKED-20466_1.jpg (46,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bjhgj.jpg (7,4 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez cholewinska
Czas edycji: 2015-05-03 o 21:00
cholewinska jest offline Zgłoś do moderatora