Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-28, 16:54   #4968
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupu Ja mam zwykłą czekoladę i naprawdę uwielbiam



Tak, są super, dobrze napigmentowane, kolory świetne, ładnie się nakłada i blenduje, rewelacja. Moim zdaniem zdecydowanie lepsze od palet UD, Diora, Lancome. Warto kupić
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Mam tez pierwszą paletke too faced i uwielbiam ją... Jest genialna pod każdym względem. Żałuje tylko, ze ta dostępna w S jest tak bardzo podobna do tej co mam, bo na pewno bym ją kupiła
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Mam pierwszą i nie narzekam Pigmentacja całkiem całkiem, choć podobno ta nawo lepiej napigmentowana i ciut ciemniejsza. Od pół roku jej używam niemal codziennie i minusów wielu nie zauważyłam. Ale też i nie mam za wielkich oczekiwań - byle nie blakło nic i sie nie osypywało Chyba tylko brokatowy fiolet troche sie sypie i nie używam go wcale. Bardzo ją lubię też za zapach czekolady

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



To dokładnie tak jak ja
Pachnie czekoladą? Mmm No to mnie skusiłyście poczekam tylko na jakiś lepszy okres finansowy
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora