Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-10, 21:18   #2470
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Inna ampułka której dostałam probkę Mizona spaliła mi twarz, niestety nie posiadam skóry która toleruje takie składy, dlatego nie używam nic tej firmy, tak samo jak i kilku innych. Świetnie, że czujesz że Ci matowi, tylko że...tam nie ma co matowic. Ale samopoczucie w uzywaniu kosmetykow też się liczy i nie zanegowałam tego Twojego poczucia w żadnym słowie.
Dobrze, to dalej sobie analizuj i wróż ze składów, zamiast zaakceptować fakty. Każda cera jest inna, więc kosmetyki na każdej mogą różnie reagować, o czym dziewczyny tu doskonale wiedzą bo nie raz dzieliłyśmy się spostrzeżeniami na temat konkretnych produktów i okazywało się, że u każdej działały one inaczej. Wybacz, ale Twoja wypowiedź sugeruje jakby to był efekt placebo albo jakobym wyobrażała sobie jakiś nieistniejący mat. Tak się składa, że mnie to zaskoczyło bo się w ogóle takiego efektu po tej ampułce nie spodziewałam. I często nic poza nią nie nakładałam innego na twarz, więc wiem, że to ona matowi, a nie jakiś inny kosmetyk.
Dla mnie koniec tematu.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Spotkałam się już z milionem opinii, jedne mówią, że krem BB może zastępować krem z filtrem, inne że nie. A Wy jak myślicie?
Nie może.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując