Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 15:31   #2214
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
No własnie ten poblask bardzo mnie drażni, tylko w zależności od światła różnie on wygląda. Próbowałam na początek popielatymi szamponetkami i nawet niebieskim szamponem od mamy, ale ochłodziło mi to jeszcze te naturalne u góry, a dołu nic nie ruszyło. Chciałam to wszystko ochłodzić, a nawet lekko rozjaśnić, ale teraz sama już nie wiem co robić, bo już długo chodzę z takimi włosami i mam już dość tego dziwnego koloru
Jak mi znajdziesz popielatą szamponetkę (ale nie w kolorze jasny jasny jasny blond), to Cię wyświęcę Nie ma takich, wszystkie kolory na poziomach średni/ciemny blond lub jasny brąz są ciepłe. Dlatego nic nie dały.

Spróbuj jeszcze ze srebrną płukanką. Dla mnie to najlepszy sposób na ochłodzenie rudości - http://multikosmetyki.pl/10682-thick...%B3w-200ml.jpg
Tylko zamiast płukać włosy, jak to zalecają, mieszałam tę płukankę (nierozcieńczoną) z maską i zamiast odżywki d/s trzymałam po myciu przez kilka minut.
Po kilku użyciach nie było prawie śladu po rudościach, a miałam intensywnie rude włosy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując