Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 19:36   #42
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Rozwydrzona
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364384
data ostatniego kontaktu - 10.01.2010
przedmiot problemu - brak wysyłki flakonów i odlewek
czego oczekuję - wiadomości o wysyłce, kontaktu z Organizatorką, ew. zwrotu wpłaconych pieniędzy
opis kontaktów - pw, mail, posty w wątku

Po dość długim czekaniu pozwolę sobie napisać kilka słów nt. wspólnych zakupów.
Wątek zaczął się we wrześniu 2009 roku, zakupy i przelewy nastąpiły w październiku 2009. 20 listopada Organizatorka napisała do mnie pw z informacją czy może z moich perfum odlać dla siebie 10 ml, więc już dwa miesiące temu perfumy fizycznie były u Rozwydrzonej. 20 grudnia 2009 roku Rozwydrzona poprosiła o adresy. Do końca roku była cisza. Organizatorka pojawiała się na chwilę w styczniu, oznajmiając, że odlewki wyśle 11 stycznia, natomiast flakony do mnie i HulaGirl w czwartek tj. 14 stycznia.
Pomimo wysyłania pw i zapytań w temacie Rozwydrzona nie raczyła odpisać. Organizatorka zwleka z wysyłką mi, HulaGirl oraz polkadxdx - o tych trzech wysyłkach wiem na pewno, może też ktoś czeka na odlewkę, a nie napisał w wątku.
Najbardziej zastanawia mnie fakt, że mamy już prawie luty, perfumy u Rozwydrzonej były w listopadzie, więc to już trzy miesiące
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując