Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-02, 11:16   #1912
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
A my się tulimy, Domi na mnie wisi, każe się głaskać, przekręca mi głowę żebym patrzyła na nią i do niej mowila, ale zaraz musi się sobą sama zająć bo będę pakować rzeczy i jedziemy na reha.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
U nas podobnie Straszny przytulak się zrobił z L.
Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Kaja i Gapu nic tylko pogratulowac spokojnych dzieci.

W ogole ten weekend byl szczesliwy w nowe wiadomosci, trzy kumpele sa w ciazy jedna po az czterech latach, druga bedzie miala blizniaki

...tapatalk...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

chociaz macie racje z M tez mozna zrobic wiecej, bo juz nie wisintyle przy cycu, nie musze go tyle nosic. czasami uda mi sie go zajac czyms na chwile i moge cos sama zrobic.

...tapatalk...
Ale super To będziesz ciotka dobra rada


Tak porównując też chyba mogę zrobić więcej ale albo mi się teraz nie chce albo jak już robię to więcej się ogadam i dłużej mi schodzi np. robienie obiadu bo jest tylko L. nie rób tak, nie bierz tego, odejdź od piekarnika, nie wchodź, spadniesz, itp. itp.
Nie zajmie się sobą tylko muszę być obok.


A ja się dowiedziałam, że znajoma która ma młodszą o miesiąc córkę od L., jest w ciąży i ma termin na ten sam dzień co ja
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując