Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-14, 16:48   #2684
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Matko boska nie idzie was nadrobić pracującemu człowiekowi


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
zgrywam własnie na komp
Świetne


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Moje niedopiłowane jeszcze pazurki musiałam dać mgiełkę, smużył ten miyo...
Załącznik 4881969

Załącznik 4881970
Ten róż jest boooski

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle dziewczynki moje drogie... skończyła mi się evelinka i szukam jakieś preparatu "zastępczego", żeby nie przesadzić ,a i żeby paznokcie nie osłabły.. i kompletnie nie wiem co wybrać,może coś używacie ciekawego, godnego polecenia??
A którą Evelinkę miałaś?

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


następny egzamin to będzie mój 3 już..
Spokojnie, ja za 5tym razem zdałam I od hmm... 11 lat jeżdżę bezwypadkowo i bezkolizyjnie (odpukać!)


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
"Harper's Island"
Znaczy się po polskiemu "Wyspa Harpera".
Zaczęłam jakoś ze 2 lata temu i przerwałam bo coś tam. W TV natrafiłam ostatnio na któryś odcinek, przypomniało mi się i odświeżam wszystkie odcinki od początku. Zaraz zapodaję 4

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Właśnie zasiadam do 4 odcinka

Ja jestem uzależniona tylko od tych kryminalno- horrorowych

Chyba też sobie odświeżę jak skończę "WH"

Świetny serial, oglądałam dwa razy

Też jestem maniaczką takich seriali, obecnie supernatural i grimm Zresztą w sumie to oglądam prawie wszystko, jak mi się nudzi w pracy to sobie puszczam i tak potrafię oglądać pół dnia


Nałożyłam na noc masło shea i olej arganowy na te moje skórki, niestety nie mam rękawiczek bawełnianych i spałam w takich kuchennych, pod łokieć Ogólnie to wcześniej zanim zaczęłam intensywną pielęgnację to jak w rękawiczkach sprzątałam czy zmywałam czy nawet czytałam to nakładałam olej kokosowy i dawaj W każdym razie mocno nawilżyło
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora