Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-16, 20:46   #1262
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja z natury mam grube i mocne włosy. Ale w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, sama nie wiem dokładnie dlaczego, wszystkie grube włosy wypadły i zostały tylko cieńkie, straciłam około połowę włosów i teraz jest ich okropnie mało. Musiałam je obciąć. Nie wiem co się stało, czy to przez dietę (dietę mam super - mnóstwo witamin, ryby, owoce, warzywa, orzechy, nie ma się do czego przyczepić), czy przez stres, czy przez odstawienie leków, nie mam pojęcia. Na dodatek swędzi mnie głowa i okropnie szybko się przetłuszczają. Używam specjalnych szamponów i odżywek, biorę tabletki. Czy ktoś z Was doświadczył czegoś takiego? Bo na łysienie genetyczne to mi nie wygląda, za szybko poszło, połowa włosów mniej w dwa miesiące, jak burza. Może coś z hormonami nie tak, badam się. Krew i witaminy super wyszły. Dietę mam naprawdę super ale może sam spadek wagi ma zły wpływ na włosy (schudłam 12 kilo w 3 m-ce), do tej pory nie wypadały mi włosy jak chudłam, nawet mogłam robić sobie głodówki, więc tym bardziej nie rozumiem. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując