Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-18, 16:58   #2582
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Izia2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jak to dobrze wiedzieć,że jest nas aż tyle starjących się o małe fasolki i gratuluję tym,którym się już udało i trzymam kciuki za te oczekujące!!! - sama wiem jak to jest...
My próbujemy od końca sierpnia i jak dotąd to nic nie było - okres prawidłowo co 28 dni...nigdy nie robiłam jeszcze testu ciążowego,bo nie chciałam się rozczarować i zawsze czekałam na ten @ czy przyjdzie i zawsze był na czas...aż do teraz! Miałam dostać 16.12 - wczoraj rano zrobiłam test elektorniczny,ale czaiłam się,żeby mąż nie widział (bo to miałaby być niespodzianka) i nie z pierwszego moczu było,tylko z takich resztek wymuszonych jak mąż zszedł na dół i test był negatywny....
Ale @ jeszcze nie ma - sutki mnie bolą,piersi są jakby trochę nabrzmiałe i mam taki ucisk w dole brzuszka. Jeszcze nigdy tak wcześniej nie miałam i jestem pełna nadziei,że taki prezent na rocznicę i na święta będziemy mieć Mam nadzieję,że się nie rozczarujemy....w poniedziałek rano zrobię kolejny test - tym razem już na świeżo i zobaczymy....
Trzymajcie kciuki!!
Izia trzymamy wszystkie za piekny prezent na swieta
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując