Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadająca włosy i ciągle swędząca skóra głowy:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 09:22   #7
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Wypadająca włosy i ciągle swędząca skóra głowy:(

Cytat:
Napisane przez Lukasz32 Pokaż wiadomość
tyle,że u mnie raczej takiego nie znajdę.. z tego co czytałem na necie to nawet z prywatnych nie ma dobrych..musiałbym do Białegostoku jeżdzić,a to kosztuje+wizyta która kosztuje 100zł pewnie.. a te testy pokarmowe i wziewne można zrobić w szpitalu? już raz takie robiłem,ale nic nie wykazało,może prywatnie można byłoby zrobić?
Ile coś takiego może kosztować?
Właśnie tak swędzi mnie całe ciało ;/ tzn 2 razy zrobiłem,że nie brałem leku na alergię i po 2 dniach całe ciało tak swędziało,że się wytrzymać nie dało;/
Chciałbym zrobić te testy i na hormony od razu żeby mieć wszystko biało na czarnym,bo coś czuję,że to jest główny powód tego wypadania,inaczej będę wydawał pewnie bez sensu pieniądze na te wszelkie szampony i inne wynalazki,które i tak nie przyniosą skutku.
Alergię mam na prawdę dużą,aż się zdziwiłem 87 na 1034 to kilkanaście razy ponad normę..
W Poniedziałek pojadę na takie badania i zobaczymy czy to białko czy coś innego,bo normalnie 2 razy nie brałem tego leku przeciw alergii i po 2 dniach całe ciało mnie swędziało..
Myślałem jeszcze nad zrobieniem tego testu z testosteron itd bo to też może dać jakiś obraz czy nie dzieje się coś nie dobrego.. chociaż TSH wyszło dobre,ale to było 2 lata temu więc..
No niestety takie wizyty i badania są drogie. Ale czy droższe od zdrowia? Wg mnie powinieneś najpierw zrobić badania pod kątem alergii. Bez sensu płacić za testosteron jak wyjdzie, że masz alergię na cośtam. Nie odstawiaj leków i idz do innego lekarza i powiedz co się dzieje.

Nie chcę wszczynać kłótni. Sterydy są dobre, ale doraźnie. One nie leczą choroby, tylko likwidują objawy. Tyle w temacie.
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując