Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-04, 23:26   #81
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam jasne pasemka robione 2 razy i podobał mi się efekt, bo stopiły się z moimi włosami... ale i mi je mocno zniszczyły Dlatego teraz, gdy mi odrosły chciałam spróbować czegoś delikatniejszego niż rozjaśniacz, bo mimo, że żałuję tamtej decyzji (młoda i głupia byłam ) to jednak lepiej się czuje w jasnym blondzie...
Dobrze się zastanów czy chcesz rozjaśniać włosy solami amonu(MEA), które mogą bardziej zniszczyć włosy niż amoniak, mi Herbatint po dłuższym stosowaniu zniszczył włosy, nie wiedziałam dlaczego ale pobuszowałam w internecie i znalazłam odpowiedź, teraz wiem skąd zwiększone wypadanie włosów i same włosy w koszmarnej kondycji, długo musiałam pracować nad nimi żeby wróciły do normy.
Poza tym te farby z reguły wychodzą ciemniej.
Może to też zależy od włosów ale MEA które jest użyte zamiast amoniaku działa na włosy dłużej niż amoniak więc jeśli już pasemka zniszczyły Ci włosy to nie wiem czy to dobry pomysł żeby traktować je w całości tą farbą.
Poniżej link który już wklejałam w innym wątku ale mi wiele wyjaśnił może przyda się i innym stosującym farby bez amoniaku
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-fakty-i-mity/
Pozdrawiam
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując