Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 06:28   #3324
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój też mi nic romantycznego nie funduje. Ale wie że ja nie jestem romantyczką i wkurzają mnie romantyczni faceci - miałam takich paru i rozstawaliśmy się własnie dlatego że strasznie mnie denerwowało dawanie mi kwiatków, misiów i maślane oczy , mówienie do mnie "żabciu", "Koteczku" i ciągłe "jakie Ty masz piękne oczy, włosy itp" ja tam wolę konkretnych facetów jako dowód miłości wolę naprawienie mi kranu niż kwiatek ale ja też mam bardziej umysł faceta niż kobiety i do tego jestem zboczeńcem jak Never

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

zapomniałam Wam wczoraj napisać że jestem zachwycona paletką Too Faced nie używałam jej co prawda jeszcze bo muszę nią oczy nacieszyć ale na żywo wygląda jeszcze dużo lepiej niż na zdjęciach jest miłość

a baza meteorkowa - to już w ogóle nie umiem tego opisać słowami co za zapach, co za kolor, co za fascynujący mnie, inżyniera, pomysł zatopienia różowych kulek w przeźroczystej mazi która po naciśnięciu pompki zamienia się w różowo-perłowe cudo jako baza póki co się sprawda i pachnie mi ciągle j ak ja żyłam wcześniej bez tej bazy to nie wiem
jak wykoncze ta z el to kupie meteorkowa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora