Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 06:59   #1768
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Witam wszystkich
Wiosna nadeszła, trzeba się filtrować i dlatego mam pytanie czy spotkał już ktoś tę nowość od Ziai http://ziaja.com/kosmetyki/3204,anty...ny-krem-spf-50 czyli Spot Sun antyoksydacyjny krem z witaminą C SPF 50+. Ciekawa jestem opinii, ale pewnie skończy się tak że kupię i się sama przekonam, ale fajnie by było wcześniej czegoś się dowiedzieć. Sama od paru lat używam Sopot Sun przeciwzmarszczkowego SPF 30 +. Dla mnie filtr ideał - nie bieli, na mnie wchłania się jak zwykły krem do twarzy, jak mam ochotę to nakładam makijaż -pięknie z nim współpracuje nic mi się nie warzy. Ma filtry chemiczne więc nic mi się nie destabilizuje, zresztą w lecie to ja się delikatnie maluję bo nie lubię w upał warstwy na twarzy, więc maluję się jak już naprawdę muszę. Nie bijcie że za mała ochrona, jak wychodzę rekreacyjnie na cały dzień, to zabieram filtr ze sobą i się dosmarowuję. Wolę to niż męczyć się z 50+.
Ale jeżeli ta nowa pięćdziesiątka z Ziai z witaminą C będzie miała takie same właściwości jak trzydziestka to chętnie zmienię.
Ciekawe czy ten filtr już mają w "Ziai dla ciebie" ?
Gdyby ktoś był przypadkiem to proszę zapytajcie i gdyby się komuś chciało sprawdzić skład, co w tym kremie siedzi to już w ogóle bajka
Z góry dziękuję.

Edytowane przez Mientka
Czas edycji: 2014-03-24 o 07:04
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora