Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-27, 21:49   #541
rata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiło mi sie na stopach coś takiego jak na zdjęciach Nie wiem co to może byc a co za tym idzie jak to zwalczyc najpierw byl jeden na pięcie ale obecnie mam to po obu stronach pięt i koło duzych palcow możecie mi powiedziec coż to może być?? zdjęcia 1 i 2 są zrobione po wymoczeniu stóp i delikatnym straciu tego tarką, wtedy jest najbardziej widoczne. Na suchych stopach wygląda to tak jak na zdjęciach 3 i 4 Muszę jeszcze powiedziec ze po kapieli wygląda to tragicznie a niedługo wyjeżdzam na wakacje nad wodę Aż mi wstyd to pkazyw bo zawsze miałam ladne stópki - najwidoczniej przsadzilam z pielegnacją Podejrzewam, że sobie to zrobiłam bo niepotrzebnie tarłam te w zasadzie delikatne miejsca tarką Proszę Was o pomoc
hej Kochana ;/ no to powiem Ci ze masz to samo co ja;/ juz sie z tym prawie 3 lata mecze...tak wygniotlam piety na studniowce w ciasnych butach ...jak moczylam robilo sie biale jak zimno to jest sine troche tego usunelam ale teraz mam sine placki i to okropnie wyglada moze ktos zna cos na to bo ja juz nie moge ;/
rata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując