Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-08, 08:18   #341
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez kseniaczek Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczeta, myje wloski co 3 dni, jezeli chce pofarbowac, to w tym dniu co umyje czy moze po tych 3 dniach? moje kumpele jak farbuja farba to mowia ze jak wloski sa troche juz "nieswieze" :P to farba lepiej bierze i lepiej sie trzyma, ale to w sumie nie jest farba trwala i na suche wlosy sie jej nie naklada wiec stad te watpliwosci

btw. powiedzcie mi, czy ktoras z Was miala tak, ze olejek rycynowy nalozony na pare godz jako odzywka przyciemnil wlosy, bo ja mam takie wrazenie ze mam widocznie ciemniejsze !

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



ja moze w czw, bede farbowac jasnym brazem, na mozna okreslic braz, nie jasny ale tez nie ciemny, choc w sumie mam wesele w ta sobote i nie wiem czy ryzykowac jak nie to w nast tyg przesle fotki.

a takie pytanie mam do Was, bo duzo kolezanek mi odradza farbowanie, ze szkoda wlosow i mojego koloru, bo mowia ze taki ladny, ja sie napalilam strasznie na ciemniejsze wloski, czy ktoras z Was zaluje ze pofarbowala wlosy? moze sie wydac glupie to pytanie, ale wiem ze farba pewnie sie nie zmyje do konca wiec raczej dlugo nie ujze swoich naturalnych wlosow...
Lepiej farbować na włoski nieumyte bo mniej szczypie i podrażnia skórę, ale to szampon i nie szczypie, więc obojętnie, chociaż po co myć jak to jest przecież szampon?
Ja jakbym miała swój kolor w jakiś odcieniach brązu to nie wiem czy farbowałabym, bo jednak swój włos jest najlepszy, nie zniszczony, nie wysuszony, a nawet najłagodniejsza farba zaburza tą harmonię.
Co prawda włoski po szamponie bądź farbie ładniej błyszczą
Ale to jest Twój wybór. Moż e rzeczywiście zacznij od szamponu, może z marion do 4,5 myć on powinien wymyć się całkowicie
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując