Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-15, 13:59   #4562
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Pracuję w administracji i czuję się atakowana
Nie atakuję, chcę tylko pokazać, że stosunkowo niewiele osób ma z automatu wolne weekendy. I wiem, że są firmy, gdzie pracuje się pon-pt, ale jeszcze więcej działa w ten sposób, że np w weekendy prowadzą szkolenia itp, co oznacza dla pracowników że raz na jakiś czas muszą jednak weekend spędzić w pracy. A stwierdzenie, że handel w niedziele nie powinien pracować - no cóż, ale dlaczego tylko handel? Transport niech też ma wolne, i studia zaoczne też powinny w tygodniu się odbywać, bo przecież sobota i niedziela jest do odpoczywania - trochę absurdalny pomysł.Od kilku lat ciągle ktoś kombinuje, żeby w niedzielę ludzie tylko do kościoła chodzili, ale nie da się. Zawsze ktoś będzie pracował w weekendy - poczta, telekomunikacja, służba zdrowia, transport (a co, ciężarówki w weekendy to może nie jeżdża?), obsługa techniczna itp itd - to są akurat rejony znane mi albo z własnego doświadczenia, ale ktoś z rodziny lub znajomych tak pracuje. Sama zasuwałam co drugi weekend żeby godziny wyrobić bo w tygodniu na zajęcia chodziłam.
Weekend to dni takie jak inne, tylko nasze przyzwyczajenia takie dziwne...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora