Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-16, 14:19   #926
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Promocja w Sephorze

DZiewczyny, to co ja przezylam z Sephora ostatnio to szok
Zaczne odpoczatku.
Kiedy zakladalam karte(co nie jest trudne) Pani mi ja rozpakowała i podala oraz nabila mi punkty. Kiedy zadzwonilam na infolinie o ilosc punktow Pani mi powiedziala ze rzeczywiscie dokonalam zakupu w Rzeszowie ale sa inne dane tzn. imie nazwisko adres itp. ja szok , ale wyjasnilam, obiecali mi podeslac nowa karte. PO jakis dwoch tygodniach podeslali mi karte, oczywiscie zadzwonilam sprawdzilam i okazalo sie ze jest ok. Dzisaj sprawdzam sobie kupony(nigdy tego nie robilam) i okazalo sie ze na dwoch jest inny nr karty wiec lapnelam za telefon i co sie okazalo , ze podpieli pod moja karte inna karte dziewczyny z KRK i ze ja dostawalam je kupony(nie wiem nawet czy nie korzystalam z jej kuponow ale raczej to nie mozliwe) i nawet jakbym wykorzystala to i tak by rabat poszedl na moje konto a dziewczyna jest tego nie swiadoma, ze jej kupony trafily do mnie. Sprawdzilam kolejnosc transakcji i okazalo sie ze na mojej sie zgadza ale dlaczego mnie to spotyka juz drugi raz jak ktos dokonywalm w centrum KRK zakupow 8 stycznia niech psze powiem mu co i jak. Ja bede na pocztaku marca robic zakupy w sephorze to wykorzystam swoj reszta jest wkoszu.

Sorki ze nie na temat ale nie wiedzialam gdzie to umiescic. a pisze to ku przestrodze
pozatym to skorzystam dosc obficie ze swojego kuponu

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki jest problem w tym żeby odpowiedzieć komuś na pytanie... Double Wear w Sephorze kosztuje ok. 130-140 zł, dokładej ceny w tym momencie nie pamiętam ale wydaje mi się, że było to 134 zł A jeżeli chodzi o tańszą perfumerię to z moich obserwacji wynika, że Douglas jest zwykle o kilka złotych tańszy...ale i tak wolę Sephorę
tak samo jest z dezodorantami lancome ale szybciej bon sie w spehorze dostaje i tez ja wole.. tylko dlaczego w Rzeszowie zrobili az dwa douglasy
majula jest offline Zgłoś do moderatora