Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-23, 10:34   #3371
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem zadowolona, chociaż mam wrażenie, że na policzki przydałoby mi się jeszcze coś treściwszego, tylko narazie nie wiem na co się zdecydować. Najbardziej przeszkadza mi parsol w składzie, bo moja skóra nie najlepiej na niego reaguje, zwłaszcza oczy pieką (no i w związku z nim doszłam do wniosku, że nie powinno się tego kremu używać pod filtr, tak jak nie powinno się mieszać filtrów różnych firm).

@judge - co do Biodermy AR to znalezienie próbki faktycznie jest trudne, ale możliwe, więc spróbuj poszukać zanim kupisz, bo ten filtr do najtańszych nie należy (zwłaszcza, ze jest go tylko 30 ml) i szkoda byłoby wyrzucić pieniądze. Mnie on np. niespecjalnie podpasował, trochę piekł i konsystencja jak dla była jakaś taka wodnista (ale ja ogólnie taka dziwna jestem, że wolę te bardziej "pastowate" ) kolor jest przyjemny jeśli nie ma się nic do ukrycia na twarzy, w moim przypadku ten filtr jednak zachowywał się dziwnie, wychodziły smugi i wałeczki (efekt kojarzył mi się z kremem nivea be beauty, do którego dodawali trochę fluidu i na twarzy tworzył poświatę, ale u mnie to dawało jakiś kiepski rezultat). Ogólnie ja np. byłam tą biodermą bardzo rozczarowana, może dlatego, ze wiązałam z nią duże nadzieje, tym bardziej, że uwielbiam krem z tej serii. Najlepiej więc będzię spróbować na "własnej twarzy". Gdybyś była zadowolona, to w aptekach wciąż jeszcze można znaleźć zestawy filtr + krem gratis, to spora oszczędność, a jeśli masz cerę naczyniową to polecam spróbować
Oj widze że jednak znalezienie odpowiedniego filtra bedzie arcytrudne W sumie kazdy ma inną cere i inne wymagania Jednemu podpasuje to drugiemu co innego Popytam o próbki bo to prawda 50zł za 30ml to dużo zwłaszcza na moją biedną kieszeń Mam nadzieje że motodą prób i błedów znajde swój filtr Czuje że bede filtromaniaczka bo mam juz chyba pierszwe objawy wrecz nie znosze jak promienie słoneczne padaja mi na twarz ,normalne to?
Pozdrawiam i dziekuje za rady
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora