Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-05, 12:03   #2234
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
szybciusi post poszedł był ale taki jeno poglądowy

Hexx - świetny zbiorek! porecenzuj mydełka koniecznie!
Dziekuje
ciagle mi brakuje czasu na KWC a skrotowe opisy na blogu jedynie....
w kazdym razie moi ulubiency to Sultana of Soap i dolacza do nich Noubar(cudny zapach)-kremowe,zamiast piany jest smietankowy mus na skorze-bajka!na dodatek rewelacyjnie nawilzaja.

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdawać relacje Kasia napisz później jakie wrażenia po Buche. Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem czy mnie nie podrażni, trochę mnie przeraża brandy w składzie A jest w formie pasty czy wygląda jak herbalism?
Jak mnie to pomiedzy Herbalism a Angels On Bare Skin-podoba mi sie i chyba skusze sie na cale pudlo bo wzielam ostatnio polowke na testy.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Buche wyglądem przypomina Aqua marinę. Zawinięta w taki wodorost... No i jest o konsystencji Herbalismu, choć bardziej może nawet Angels On Bare Skin, ale to w zasadzie podobne. Trzeba jej oddłubać kawałeczek i w zagłębieniu dłoni dodać kilka kropli wody, rozbełtać na papkę i na buzię! z używania zdam relacje nieco póżniej!
Wstepnie jeste bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Hexxana alez musz super skarby szufladowe
Dziekuje
teraz musze uruchomic druga szuflade bo przyszla druga czesc....swiezo odebralam i jestem bardzo zadowolona.



Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ja nie Kasia ale Buche mam i jesli chcesz moge Ci próbaska wysłac, zapraszam na priv. Buche pachnie cudnie makowcem, swietami ale ja mam mieszana uczucia co do brandy w składzie, boje sie przesuszenia bo ostatnio kurcze mam przesuszona buxke za bardzo
Zapach jest cudny!!!
Za krotko stosuje zeby powiedziec cos na temat przesuszenia ale moge jedno stwierdzic,gdyby brandy mialo tak duzy wplyw to odczulabym to od razu bo ostatnio zmasakrowalam sobie twarz lekami;/i powoli wychodze na prosta z nawilzeniem.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie będziesz miała dosyć na jakiś czas ja już mam kolejną wishlistę!i już dzisiaj wiem, że znajdzie się na niej kilka zapasowych sztuk Glogga jest cudny! niuchając go z butelki przeraziłam się, że się zawiodę, ale na ciele w trakcie mycia są wszystkie te aromaty opisywane przez Was, któe razem tworzą taki typowy świąteczny zapach cudo!
Buche pachnie bardzo przyjemnie! Nie jest bardzo słodki. Słuchajcie, a czy to od razu odwinąć z tego wodorosta? czy wybierać?
Glogg coraz bardziej kusi
Zostawilam wodorost w Buche,wybieram sobie tam ze srodka i tyle

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
dostałam paczuszkę lip tint snow fairy i it started with a kiss oraz massage bar soft coeur.
Cieszę sie, ze nie zamówiłam Snow fairy żelu bo to nie moja bajka wręcz zalatuje mi syropem dla dzieci, pamiętacie taki słodki, lekarski smak i zapach? Tak ja go odczuwam, jest cos jeszcze w tych zapachu, ale nie umiem tego bliżej określić ;D jako balsam do ust ok, ładniutki kolorek daje, delikatny nie nachalny, nałożyłam na suchary i nawet czuję lekkie natłuszczenie, ale już o żel się nie pokuszę
it started with a kiss pachnie obłędnie piękny czerwony odcień, zapach pieczonego jabłka z cynamonem i spieczonym karmelem, ach
soft coeur ciut połamane z tyłu, ale trzyma się w jednym kawałki, myslałam, ze będzie mniejsze, ale nie jest źle pachnie przesłodko, ciut wczuwam wosk, toffee, kakako, od strony czekoladki intensywniej czekolada z pomarańczą dzisiaj wyskubię to co jest na plastiku jako resztki i się wysmaruję
Faaaajne i apetyczne zakupy
Kuszacy opisIt started with a kiss ale ja juz po jednej wpadce jakos nie moge sie przelamac by kupic ponownie mazidlo do ust z Lusha
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora