Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-17, 13:37   #2582
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Neon_Evangelion Pokaż wiadomość
No-scar za 70 złoty to ja sobie odpuszczę, bo za ponad tyle kupuje same tabletki...
A za pudrami nie przepadam i wolałabym z nich nie korzystać.
Dlatego ponawiam pytanie.
ale to nie jest puder PUDER tylko zmielona czysta perla bez zadnych dodatkow talku itd itp. wiidac nie czytalas dokladnie odpowiedzi a jak zmielona to w formie pudru prawda?. poza tym jak pisalam zawsze mozna przy okazji z tej samej strony zamowic sloiczek kosmetyczny maly i zmieszac na gotowo odrobine kremu jaki obecnie sie stosuje i ma sie wlasnorecznie robione no- scar. no jesli ta forma ci tez nie odpowiada to juz nie wiadomo co polecic. moze inny apteczny krem z masa perlowa , lub perla ale to juz sie musisz pytac a aptekach.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Neon_Evangelion Pokaż wiadomość
Ja używam pseudo peelingu Loreala, żelu do mycia twarzy Nivea,
a nie zastanawialas sie czy czasem to Ci nie robi tych plam?? troche przerazaja mnie te dwa kosmetyki bo do cery normalnej to moze i krzywdy nie zrobia ale na twarz po retinoidach to sobie nie wyobrazam je nalozyc i nie miec podraznienia a szczegolnie po "smieciowym" lorealu

na kurachi to nawet zwyly zel ze swietlika zrobil mi z twarzy armagedon.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-02-17 o 13:42
olkie jest offline Zgłoś do moderatora