Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-05, 13:27   #4732
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
SSS jest beznadziejny.

tak isana tylko w rossmannie jest dostepna.
moja mama ma egzemę na dloniach i skora jest bardzo sucha tylko czego on używa...u Ciebie trzeba czegos silnie nawilzającego, a ona bierze natluszczające bo skora pęka do krwi

edit : ja na ogromne przesuszenie skory na plecach i twarzy (alergie, tradzik itd) uzywalam cetaphil. 250 ml kosztuje 35 zl ale dorwiesz moze taka buteleczke na wyprobowanie, przynajmniej ja u dermatologa dostalam.
mój mąż ma atopowe zapalenie skóry tyle tylko że jemu skóra nie pęka tylko odchodzi mu płatami i miał maść od dermatologa Lorinden C- bardzo tani lek a niesamowicie skuteczny- może Twoja mama mogla by takie coś właśnie zastosować

a ja jak tylko będę w Rossmanie to rozejrzę się za tym kremem z Isany.
no i zapytam w aptece o ten Cetaphil może akurat pomoże




Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
to jeszcze moje dzisiejsze piekności powiem nieskromnie, bo lakierem jestem oczarowana A no i zamówiłam dzisiaj moje pierwsze 3 lakiery China Glaze jestem ich strasznie ciekawa

więcej na blogu

https://wizaz.pl/akcje/compeed/piekn...il-446601.html klik klik
byłam właśnie przed chwilą na Twoim blogu i już tam zachwycałam się pazurkami! śliczne są!!!
Guinessi a powiedz mi czy Ty dalej stosujesz NailTek czy już skończyłaś kurację???
ja stosuję Rimmel Nail Rescue- u mnie efekty są tak rewelacyjne że sama się dziwiłam iż odżywka w lakierze potrafi takie cuda zdziałaś ale ciekawi mnie właśnie NailTek
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora