Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 21:28   #252
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Kusicie tym filtrem z Aubrey(musze nastepnym razem zobaczyc czy jest u mnie w sklepie)

ja uzywam teraz filtra Live live i jest dobry(jednak nie zapycha).Jednak caly czas porownuje te naturalne filtry z pomaranczowym Avene(to chyba po tych silikonach tak ladnie mi twarz wygladzalo).Do ciala natomiast uzywam filtra Devita-jest swietny.Probowalam go do twarzy ale wydaje mi sie ze lekko zapycha(shea butter w skladzie).
Mnie ten Live Live troche niepokoi, choć recenzje ma kuszące. Chodzi mi o to że nie ma po amerykańsku zadeklarowanej ilość ZnO i TiO2 jako "active ingredients", a na liście składników występują one gdzieś w okolicach witamin
Ja też porównuje mineralne firm "naturalnych" z mieszanymi filtrami "aptecznymi" - szkoda ze te pierwsze nie są w stanie dać takiej ochrony UVA jak te drugie:-(
Co do zapychania to też filtr AO ma niestety masło shea, ale dalej w składzie (ciekawe czy doczekam czasów kiedy olej tamanu beda dodawać zamiast tego masła?), ale w przeciwieństwie do innych filtrów "naturalnych" nie jest maściowatej konsystencji i nie ma przyciężkich emolientów jako główne składniki tłuszczowe.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując