Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-09, 20:24   #810
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj zakupiłam z rossie krem brązujący alterry - wprawdzie ma talk na początku, ale kolor chyba calkiem znośny... Miałam zamówić madarę, ale mnie alterra zainteresowała i przy okazji dzisiejszych zakupów nabyłam. Jutro uzyje to opisze wrażenia.

W końcu uzyłam tez próbek yesów ogórkowych od Caameroon - odzywka swietna!! Włosy sie po niej błyszczą jak nie wiem co w połączeniu z szamponem ogórkowym juz dla mnie trochę za ciężko, ale osobno szampon i odzywka swietne

Dostałam tez próbki dr.organic od Kaski - , przyszły już dawno, jak byłysmy w szpitalu. Baardzo Ci dziękuję!!! Kaska, mogłabys mi napisac, które to są? Odżywka i szampon jest, tak?




Dziewczyny strasznie mocno dziekujemy za wszystkie Wasz kciuki, maile, słowa otuchy i wsparcia - jesteście wszystkie naprawde cudne!!!!

A jak chcecie zobaczyc, przez kogo to całe zamieszanie to na jakis czas wrzuciłam album z moją Młodą - żebyscie wiedziały dla kogo tak mocno te kciuki trzymacie i o kim tak ciepło myslicie

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Miałam tez napisac, że mój cudotwórca - lotion essential care dla dzieci, zapycha przy dłuższym stosowaniu. W związku z tym niestety nie moge zastapić nim produktów na noc, uzywam go co 2 dni zazwyczaj.

Anakazar, ja farbuje henna od roku - znaczy nie czysta henną, tylko własnie mieszankami khadi. Młodej zafarbowałam czysta henna i ma pięny, głęboki miedziany kolor na włosach mamie farbuję kasztanowym brązem chyba, a sobie z reguły mieszam na oko henne, indygo i czasem amlę.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Na matique nowosci Madary - sa fajne zestawy w fajnych cenach!!! I mini produkty w zestawach- mozna popróbowac
bio-beauty obnizyło ceny na eostre o 30% do 14 sierpnia.
Aniu ja też mam ochotę na ten krem alterry, może kupię sobie z -20%, ale chyba po powrocie już bo jutro wyjeżdżam.. i biorę ze sobą mały zestaw yes to.. pomidorkowy już nie mogę się doczekać używania

A Twoja Mała cudna
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora