Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 00:09   #3699
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Catrice

dorwałam w końcu bazę pod podkład. w sumie czekałam na jakąś recenzję, ale się nie doczekałam. więc doszłam do wniosku, że nie umrę jak stracę 20zł na bubel. po pierwszych dwóch użyciach moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. baza ma gęstą, masełkowatą konsystencję, dobrze się rozprowadza na twarzy (raz użyłam na krem, raz bez kremu; tak samo dobrze się rozprowadza), nie jest ciężka. widocznie wygładza skórę, zmniejsza pory i rozświetla cerę. na szczęście nie są to żadne drobinki czy też chamska perła, po prostu pięknie odbija światło. podkład dobrze się na niej rozprowadza (ja mam Catrice Photo Finish), szybciej wysycha, jest dużo trwalszy (właśnie tego nie lubiłam w Photo Finish, że się trochę lepił po aplikacji. po użyciu bazy tego problemu nie ma), podkład się nie ślizga. zauważyłam też, że nie muszę mocno się pudrować, żeby podkład utrwalić, dzięki tej bazie. na razie jestem na TAK.

Dziewczyny z Łodzi. Koleżanka sprzedała mi wiadomość, że szafa Catrice jest na ulicy Pojezierskiej (okolice Tesco), w jakiejś małej drogeryjce, ale świetnie wyposażonej. Mimo, że nie jest to mój rejon, to z ciekawości przejadę się i zobaczę, czy to prawda. Fajnie byłoby, bo Plantowa to zupełnie już nie moje rejony
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując