Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 17:57   #1734
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Nie musisz pisac do mnie z taką ironią bo to co tutaj napisałam było dla dziewczyn, które chcą miec intensywną czerwień a nie dla mnie. Też z początku bałam się tego czerwonego rozjaśniacza, tylko, że po nim można sobie spokojnie poprawiac kolor raz na miesiąc samą szamponetką albo tonerem, niż męczyc włosy coraz to nową farbą jak to robią dziewczyny a i tak wychodzi coś innego. Dla mnie to było jedyne możliwe i rozsądne rozwiązanie bo nawet Majicontrast sobie nie poradził z wodą 12%. A czerwony rozjaśniacz z 6% oxy dał cudowny efekt, który trzymał się dużo dłużej niż innych farb, których już miałam mase, gdyż nie tylko przez ten okres byłam czerwonowłosa, 2 lata temu także i używałam głównie farb profesjonalnych. Poza tym moje włosy po rozjaśniaczu nie wyglądały tak tragicznie jak po Majicontrast (główną przyczyną była woda 12%) po którym zastosowałam solidną odbudowę, następnie nałożyłam czerwony rozjaśniacz, który nie pogorszył widocznie stanu moich włosów. Teraz są naprawdę w dobrej kondycji, choc aktualnie już nie jestem czerwonowłosa, i mimo kolejnego rozjaśniania nie są suche, jedyny problem to łamliwe końce ok 2 cm, których muszę się pozbyc
A co do komplementów to chodziło mi bardziej o kolor, widocznie nie zrozumiałaś co miałam na myśli.
Chillout
mam zamiar niedługo wypróbować go na czarnych wlosach koleżanki, mam nadzieję, ze będe miał podobną opinię do Twojej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora