Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-15, 07:47   #1304
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje po podcięciu końcówek
Piękne.

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
hej!
wklejam swoje włosy...

są "po warkoczu". nie rozczesane, takie "prosto z łózka"

zdjęcia nie są zbyt piękne, no ale czego się spodziewać po samoróbkach z lustra

no więc byłam wczoraj u fryzjera, dowiedziałam się, że mam brak rozdwojonych końcówek, w miejscach, których sama nie umiem sprawdzić (włosy znad karku ;-) ) Więc chociaż jedno dobrze. podcięłam końcówki, grzywkę i wsio.

włosy się troszku puszą, ale z natury mam kręcone, więc nie jest to super dziwne... muszę o nie zadbać, może przestaną się tak puszyć? zobaczymy !

achaa... w tej chwili, po skróceniu, 77 centymetrów

jeszcze nie zaczęłam pielęgnacji olejkami, czekam na kokosowy, który zamówiłam na allegro.
dotychczas myję sleek line i stosuję maskę z tej samej serii oraz jedwab, też ze sleeka...

przestałam koloryzować. mam troszkę odrosty w kolorze brązowym, ale trudno. używałam czarnego szamponu koloryzującego do 24 myć (czy coś w ten deseń) z garniera.
nie wiem do cholerki, czy niszczy mi włosy, bo nigdy nie przywiązywałam do tego wagi. już mnie tak kusi żeby farbnąć, że szkoda mówić... lubiłam moją czerń....
Śliczne.

Cytat:
Napisane przez Almare5 Pokaż wiadomość
Witam, po długich rozmyślaniach doszłam do wniosku, że teraz przyszła kolej na moje włosy
Zdjęcia zostały zrobione parę dni temu
Muszę dodać, że ostatni raz podcinane były w październiku, myślę o tym, żeby trochę podciąć zniszczone końce. Zaczęłam pić drożdże, więc wizyta u fryzjera musi poczekać...
Bardzo ładne i ta długość.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora