Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-10, 10:51   #1218
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Naprawdę? O tym nie wiedzialam, zawsze rano przemywam twarz tonikiem, czekam az wyschnie i na to kładę krem czy coś tam innego.
Za godzinkę wybieram się kupić olej i ciągle nie wiem jaki i czy to rzeczywiscie taki dobry pomysl, boje sie, ze zapcha mi pory...
Ale filtry- okropnosc... a frakcja nigdy nie chce sie wchlonac do konca.
Też tak miałam z frakcją, że zastygała warstwą na skórze i wszystko co na nią nałożyłam mieszało się z tą warstwą i warzyło. To samo z filtrami, do tej pory nie pojmuję, jak może być fizycznie możliwe nałożyć przepisową ilość 50 i na to jeszcze makijaż.
Wszystkie kosmetyki, zwłaszcza oleje (oliwki i olejki do ciała też) najlepiej nakładać na wilgotną skórę - o wiele lepiej się wchłaniają i zatrzymują wilgoć.
Co do wyboru oleju, to zależy od skóry. Jeśli masz przetłuszczającą się i skłonną do zapychania, to wybieraj oleje lekkie, lista jest tu:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9292
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując