Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 14:23   #585
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Evek a peeling jabłkowy po ile wychodzi?
zabijesz mnie za to pytanie, ale trudno :
fajny jest?
jest w dwupaku, wychodzi okolo 27 zl za tubke. U mnie sie on nie sprawdza, bo od razu sie jakby scina na skorze i nie mam czym masowac, ale sa takie ktore twierdza ze rewelacja

Dziewczyny, w arkuszu pojawila sie zakladka z cennikiem przesylek. Obok Waszego nicka, po skompletowaniu zamowienia pojawi sie info odnosnie przewidywanej wagi. Jak tak sie stanie, to zajrzyjcie w cennik i wyslijcie mi info jaka opcje przesylki wybieracie.

Jezeli na czyims terenie nie funkcjonuje w ogole in-post albo e-przesylka to niech mi da znac, ze tylko poleconym w arkuszu jest tez link do strony na ktorej po wpisaniu kodu mozecie sprawdzic czy dziala u Was e-przesylka. To usluga poczty polskiej, polegajac na tym ze listonosz ani paczkowy nie dostarcza Wam do domu, tylko dostajecie sms-a i zglaszacie sie po odbior do wybranego UP.

Na razie rozliczenie nie jest pelne bo zalatwiam opakowania. Okazuje sie ze zrobsobiekrem ma siedzibe parenascie kilometrow ode mnie, ale nie wiem czy uda mi sie wyslac po nie umyslnego. Z odbiorem osobistym byloby taniej zobacze co jeszcze uda mi sie zalatwic w aptece.
evek jest offline Zgłoś do moderatora