Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-07, 19:16   #1057
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Creme dnude u Temptalii ladnie wyglada a u mnie na ustach byla jak korektor i to taki niezbyt ladny :P
Muszę potestować, ale pewnie u mnie będzie to samo
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo Delicates jest bardziej uniwersalny i chłodny raczej. A Golden Rinse to i róznie potrafi wyglądać, w zależnosci co mamy za podkąłd/BB etc. Ale polubiłam go bardzo.
---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

A słocze na tej stronie - to porażka - nijak nie oddaja realu - nie dosć ze nawalone na maks, to jeszcze kolory s ostro przerysowane i duzo ciemniejsze. Wstydziłabym sie cos takeigo wrzucic do sieci No chyba ze po to, zeby ludziom zlosliwie pdopowiedziec złe wybory

Zaś Matte Bronze polecam nie pierwszy raz
Nasycenie kolorów jest spore, ale odcień mniej więcej jest zachowany, przynajmniej na moim lapku, ale może ja się nie znam
Cytat:
Napisane przez fiss Pokaż wiadomość
taak, lightscapde super, oglądałam już w słońcu jak wygląda na twarzy i kupuję
a pearl w końcu nie sprawdziłam, jakoś się nastawiłam bardzo na lightscapade
właśnie widzę, że jest w douglasie na stronie, ale ktoś kiedyś pisał chyba, że tam się zdarzają stare rzeczy więc się boje trochę czy kupować?
a pomadki bardzo ładne, to nie ma co żałować chociaż ja też mam wyrzuty sumienia, że kupiłam hipness
Zamawiałam Lightscapade w D. wiele rzeczy z Maca i wszystko było ok No, może raz dostałam trochę starszą szminkę (A63?), ale bez problemu mogłam ją zwrócić.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tam nie narzekam, jesli porównam cene do podkładów Diora, Guerlain, Chanel, etc.
No właśnie, nie jest tak źle. Szczególnie, że to porządny, trwały podkład
neath jest offline Zgłoś do moderatora