Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lepiej farbować w domu czy u fryzjera?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-03, 15:16   #23
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
rozterki - farbowanie u fryzjera czy próba domowa.. :)

witam zakładam nowy wątek ponieważ potrzebuję indywidualnej porady, nie znalazłam odpowiedzi na moje rozterki w wyszukiwarce
otóż nie bardzo wiem co począć z włosami. sprawy by nie było, gdyby nie było mi szkoda ponad 100 PLN na fryzjera, są wakacje, jakieś wyjazdy.. a odrosty odrostami
problem leży tu, że miałam ciemnobrązowe farbowane włosy. jestem po trzech wizytach u fryzjera i robieniu pasemek [stąd mój odchudzony portfel.. ]. mam jeszcze niewiele tych ciemnych pasemek, zdecydowana większość włosów jest jasna. [jak widać na zdjęciu jaśniejsza niż naturalne ]
mam w domu jedną saszetkę 50g niebieskiego dekoloryzatora w pudrze alcantary i 6% wodę utlenioną [wydaje mi się że taka moc powinna wystarczyć, mam delikatne włosy] i waham się czy użyć tego do rozjaśnienia odrostów i pokrycia całych włosów [końcówki są nieznacznie ciemniejsze] czy może kupić jakąś farbę rozjaśniającą [dawno temu farbowałam nateą superrozjaśniającą i byłam zadowolona] czy jednak to jest za duże ryzyko..
włoski są raczej krótkie, podsuszone tym co im ostatnio funduję ale staram się je regenerować jak tylko mogę.
proszę o poradę czy taka zabawa dekoloryzatorem w domu [mam wieloletnie doświadczenie w domowej koloryzacji więc nałożenie tego na włosy to nie będzie problem] jest zbyt ryzykowna czy może ktoś podrzuci mi jakiś inny pomysł..
ciepło pozdrawiam i załączam zdjęcie włosów, widać ok. 2 cm odrosty i resztę włosów [ blond z resztką ciemniejszych pasm]
[p.s. nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że na zdjęciu widać jakąś zielonkawą poświatę.. na szczęście w lustrze jej nie widzę i przepraszam za jakość ale cyfrówki nie mam, a to najlepsze co udało mi się osiągnąć telefonem ]
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując