Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-17, 20:03   #206
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wpadlo mi do glowy dzisiaj cos...
Od dluzszego czasu na platformie poradnikowej YouTube trwa wysyp video o ulubiencach danego miesiaca. Jest cos takiego na Wizazu? Znudzil mi sie watek o zbiorach kosmetycznych, gdzie kroluja wieczne aktualizacje, przez co temat zaczyna przypominac dubel NK. Bardziej mnie ciekawi, co kazda z Wizazanek ma w danym momencie u siebie na topie - jakas nowosc, czy odgrzebany w kufrze zapomniany rarytas? Doslownie kilka produktow, ktore w danym okresie wioda prym, czy to w kolorowce czy w pielegnacji.
To bardzo dobry pomysl Nie widzialam czegos takiego na Wizazu...

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja mam ciagle zmienne fazy i to prawie we wszystkich sferach, widac to zwlaszcza w zywieniu, jak sie czegos czepie to tygodniami jem to samo. Z kolorowka tez mi sie zdaza poplynac jednofalowa. Z pielegnacja nie, bo mam zelazna zasade wykanczania wszystkiego do konca pojedynczo, wiec nie ma tu mowy o podswiadomym wyborze ulubiencow, po prostu wykanczam, to co jest aktualnie otwarte, reka by mi uschla gdybym otwarla zapas Niestety to jedyna sfera, ktora trzymam tak ostro w ryzach, cala reszta jest raczej zalezna od mojego widzi-mi-sie
Chetnie bym podgladala taki watek (zwlaszcza ze zdjeciami i krotkimi opisami), z czasem moze wykluly by sie jakies sezonowe hity
Ja tez mam takie fazy Niestety z pielegnacja tez je przechodze...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując