Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-30, 20:24   #649
karolove
Raczkowanie
 
Avatar karolove
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 392
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Dziewczyny, szukam cały dzień informacji o primerach i znajduję sprzeczne. Mam nadzieję, że wy mi pomożecie...
Oczywiście używam wszystkiego z CZ.
Problem mam taki że hybryda się zapowietrza i odchodzi płatami, ostatnio jak spostrzegłam, że na jednym paznokciu nie mam w ogóle lakieru i nawet nie wiem kiedy i gdzie się zgubił postanowiłam coś z tym zrobić. Nie po to wydałam tyle kasy na zestaw, by po tygodniu robić wszystko od nowa albo co kilka dni dosztukowywać po jednym paznokciu
Chcę by mi się to trzymało 2-3 tyg i bym miała święty spokój... Po to kupiłam hybrydy i po to zainwestowałam w zestaw.

Dziewczyny doradzały różne rzeczy, by zmienić bazę i top, by dołożyć właśnie primer, jedne pisały, że bezkwasowy, inne że kwasowy, a inne jeszcze ze najpierw jeden a potem drugi. Wujek google podpowiada raz, że do hybryd jest bezkwasowy, innym razem wyszukuje dziewczyny które używają kwasowego i jest super.
Innym razem pojawiają się takie które używają jakiegoś najzwyklejszego za 6 zł ale okazuje się potem, że bazę i top mają z semilaca... Więc od razu mówię, że potrzebuję porady od osób które tak jak ja używają wszystkiego z CZ i jakiś cudowny primer (jaki?) uratował trwałość hybryd Bo jestem w kropce. A dwa kolejne paznokcie zapowietrzone. Malowałam w zeszłą sobotę a już 2 razy musialam dosztukować po jednym paznokciu O co chodzi?

A i prosze nie mówcie, że muszę dobrze matowić, nie zalewać skórek, to wiem i tego nie robię - zapewniam
__________________
03.10.2015
http://s10.suwaczek.com/20151003050114.png
karolove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując