Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-27, 10:40   #3187
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mewaooo- myjemy szamponem, przynajmniej ja. Składniki z farby na pewno nie są tym, co "robi dobrze" twoim włosom, więc na cholere to trzymać na głowie dłużej niż to konieczne. Wypłukiwanie koloru można zmniejszyć używając delikatnego szamponu bez SLS - sama muszę takowego zacząć używać, bo czerwień płynie falaami razem z wodą
enn - dzięki za ostrzeżenie. Jakoś musiałam przegapić ten twój post, a śledzę wątek na bieżąco (a nóż widelec ktoś odkryje sekret płomiennej czerwoności ) Chantal idzie w niepamięć bo przy dobrych wiatrach w przyszłym tyg będę mieć Scandica, tak mi pan w mailu napisał. Staram się mu wierzyć, ale jakoś nie potrafię O_o
uolcia- wiem wiem, teraz jak się sama sparzyłam, to długo i namiętnie będę się zastanawiać nad zakupem czegokolwiek i gdziekolwiek poza allegro. Tu przynajmniej można w jakiś sposób skontrolować rzetelność sprzedawcy, a w prywatnych biznesikach internetowych totalna samowolka.
Sugar- trzymam kciuki
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora