Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Ciastkowanie sie podkładu"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-07, 11:53   #9
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: "Ciastkowanie sie podkładu"

Cytat:
Napisane przez _Tusia_x Pokaż wiadomość
Hej! Mam taki sam problem, zawsze gdy nałożę podkład na twarz otrzymuję efekt ciastka, moja skóra wygląda bardzo sucho i staro a mam dopiero 18 lat Staram się dbać o moją twarz moja pielęgnacja wygląda tak:

1. Demakijaż płynem micelarnym garnier ale nie maluję sie od miesiąca bo nie mogę już patrzeć na tą twarz.

2. Mycie emulsją do skóry suchej gift of nature

3. Tonik ziaja jeju lub hydrolat aloesowy.

4. 2 razy w tygodniu robię peeling, raz peeling enzymatyczny aa vegan, a drugi raz peeling maska 2w1 lirene z maliną i różą.

5. Jeśli robię peeling to potem ponownie spryskujętwarz tonikiem lub hydrolatem.

6. Żel aloesowy holika holika.

8. Krem pod oczy soraya plante

7. Serum gift of nature do cery wrażliwej

8. Krem si si bee nawilżający z mocznikiem (jest polecany do takiej skóry)



Niestety po nałożeniu podkładu skóra wygląda okropnie . Próbowałam zmieniać bazy i kremy pod podkład a i tak było to samo. Mam podkłady bourjois healthy mix, rozswietlający vege flumi bielenda, krem bb under twenty i miss sporty perfect to last, kazdy daje mi taki sam efekt dodatkowo po nałożeniu mam na nosie suche skórki których wcześniej wcale nie widać. Próbowałam nakładać na twarz co kilka godzin gruba warstwę kremu bambino ale nie pomogło Przed nałożeniem podkładu skóra wygląda dobrze a po nałożeniu tragedia.

Może macie jakieś sposoby? Będę bardzo wdzięczna
Nie za duzo tych tonikow, zeli i peelingow? Wydaje mi sie, ze to moze wysuszac skore. Mnie sie tak przesuszala, jak uzywalam wlasnie plynow miceralnych i peelingow. Moze sprobuj robic rzadziej peeling, a tonik np. tylko co drugi dzien. Popatrz, czy maja dobre sklady, bo ja w jednym toniku odkrylam kiedys alkohol denat no to nic dziwnego, ze wysuszal.

Obecnie nie stosuje w ogole peelingow, zeli ani plynow miceralnych i mam o wiele lepsza cere, skorki pojawiaja sie od swieta. Przestawilam sie na pielegnacje olejami. Myje twarz mieszanka olejow i klade je tez na skore na noc.
http://www.kosmetologia-naturalnie.p...c-oleje-w.html
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując