Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-07, 23:29   #577
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
Ja byłam ładne pareee lat temu u fryzjerki. Chciałam sobie zrobić grzywkę i pocieniować włosy(nic nie wspominałąm jej nawet o ścinaniu z długośći). A efekt? Wyszłam z o prawie POŁOWE krótszymi włosami ,które nawet odrobine nie przypominały pocieniowanych, grzywka też na 'odpierdal' zrobiona, do tego fryzjerka idiotka która w trakcie robienia swego 'dzieła' rozmawiała z psiapsiółą i trzymając włączoną suszarke przy mojej szyi prawie mi ją poparzyła.Nic się nawet nie odezwałam(dziecko byłam, szara nieśmiała myszka)teraz żałuję.Całą drogę do domu ryczałam.Zapłaciłam około 50zł .Chyba nigdy tego nie zapomnę :P Trauma do dziś hehe.
przeżyłam o samo! miałam 12 lat i z włosów za łopatki fryzjerka ścięła mnie na boba, a miało być tylko podcięcie, płakałam chyba ze dwa dni. Po tym incydencie nie odwiedziłam fryzjera przez kilka lat.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując