Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-04, 23:36   #591
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez finezja19 Pokaż wiadomość
Ooo, dobry wątek

Mi co pierwsze i jedyne przyszło na myśl to sytuacja z sylwestra

Po północy tradycyjnie z przyjaciółmi wyszliśmy do parku. Staliśmy na jednej z górek, gdzie było już sporo ludzi. Niefart chciał, że jedna z petard- nie wiem co to wyło prysnęła na moją głowę. Przestraszyłam się, ale nic mi się nie stało, nic nie bolało, ale dotknęłam ręką głowy. Skończyło się tym, że pomiędzy moimi palcami fruwały kosmyki włosów. Przeżycie nie do zazdroszczenia. Tym bardziej, że parę miesięcy później miałam studniówkę. Gdy wróciliśmy do mieszkania poszłam się zobaczyć w lustrze, ale na szczęście nie widziałam łysych miejsc. W domu podczas mycia głowy wypadła mi cała masa włosów jeszcze. Przejrzałam te miejsce i miałam pod pasmem włosów z 2cm małe spalone ciemne włoski. Przepłakałam całą noc.
Dobrze, że Ci się nic nie stało.


Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
moją najgorszą wizytę u fryzjera pamiętam do dziś ;/ moje włosy są takie, że im krótsze tym bardziej się kręcą.. chciałam zeby moje włosy lekko się falowały, żeby fryzjerka je lekko pocieniowała, ale nie scinała z długości.. No ale fryzjerzy jak to fryzjerzy najlepiej by obcieli wszystkie włosy. Fryzjerka zrobiła mi fryzurę na barana, z włosów za ramiona miałam za ucho... kręciły się tak jak po trwałej, a miały długość 10 cm.. masakra po prostu. Dziwnym trafem włosy nie chciały mi rosnąć po tej wizycie u fryzjera.. przez rok może urosły mi z 8 cm ;/ po tej wizycie powiedziałam sobie, ze juz nigdy nie pojde do fryzjera i jak narazie sie tego trzymam
Taa, jasne. Trafiłaś na złą fryzjerkę i wszyscy fryzjerzy oszpecają ludzi i tylko czekają, żeby obciąć im wszystkie włosy.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując