Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 12:06   #594
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
moze nie najgorsza ta moja wizyta, ale i tak wściekła jestem od 2 tygodni.

poprosiłam o wycieniowanie grzywki na końcach lekko, żeby się układała, gdy bedę ja zapuszczac, bez skracania z długości. ostatnim razem ta sama fryzjerka doskonale to zrozumiała i byłam bardzo zadowolona. Potem jednak ta grzywke podcięłam, urosłą i teraz znów chciałam ją tak samo zrobic. I tu się przeliczyłam.

Zamknęłam oczy. Ciach ciach i w ruch poszły degażówki, przed którymi zawsze bronie sie i zaznaczam, że życze sobie tylko nożyczkami. I grzywka z gęstej równej przemieniła się w puch z trzema piórkami na krzyż sterczacymi w kazda strone.

Nie zauwazyłam tego najpierw, bo mi ja zaczesała na bok i utrwaliła lakierem, ale jak umyłam włosy, to zobaczyłam dramat. Na dodatek czesc włosków była zmiażdzona w połowie i nieprzecietych do końca, wiec musiałam pourywac te koncówki i podciac je swoimi nożyczkami.

Ani zel, ani czesanie tego na bok juz nie pomogło, wyobraźcie sobie, jak musi wyglądac grzywka z takich wyniszczonych piórek do obciętych pod linijke włosów do brody. Teraz czekają mnie 3-4 miesiace podcinania i czekania az to sie zrówna, tym bardziej, ze zdegazowana została wierzchnia!!! warstwa włosów.

Poszłam na łatwizne, zawsze robiłam grzywke sama. Mam za swoje.
współczuję, myślę że za miesiąc będzie lepiej, ja nie cierpię jak mi fryzjer stopniuje brzytwą, potem końcówki wyglądają jak rozdwojone, też zawsze zaznaczam że nożyczkami
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując