Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-27, 15:35   #1140
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja zawsze dużo dostaje dużo w S. w Mikołowie, chociaż wczoraj dużo dostałam w D. w SCC. Daisy mam, lubię, chociaż Lola bardziej w moim guście.

A idealista chyba nie warto, chociaż za połowę ceny, to może jednak :p

Ja kupiłam tą limitowankę Daisy 100 ml EDP- za 240 zł... Normalnie występuje jako EDT

Fajny flakon- czarny z różowymi kwiatkami


Super też jest Lola...

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mi się coś ostatnio w ogóle podobają zapachy od Jacobsa ) Niedawno nabyłam Lolę, a Daisy mam w próbce i też fajna ale teraz na mej wishliście już jest inny zapach także najpierw on a potem bedziemy patrzeć

Ja mam podejrzenie że ten idealist mnie zapycha ale jeszcze go popóbuję... :/

A nie wiecie może czy Marionnaud jeszcze wysyła smsy o zniżkach? Zła jestem na nich jak nie wiem. jasneee.. niby turami wysyłają smsy - fajnie że jakiś dostałam :/ ja bym tam już nic nie kupiła ale niestety mają TheBalm a ostatnio szleję na punkcie tej marki dobrze że taki mały stand bo inaczej portfel by piszczał planuję właśnie zakup m.in. ich podkładu

A co to za firma TheBalm?

Na jaki zapaszek polujesz?

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Aaaa w Krakowie Gdzież mi do Krakowa Jam z małego miasteczka, ale z największym pomnikiem na świecie

Ja miałam kilka próbek tego Idealista i zdecydowałam się na jego zakup w regularnej cenie tyle, że w zestawie z 2-ma miniaturami kremów i kosmetyczką z miniaturami. Mi się to serum bardzo podoba. Ładnie rozświetla cerę i według mnie moje małe pozostałości po przebarwieniach jakoś tak stały się mniej widoczne
No właśnie problem w tym, że miałam chyba z 4 kosmetyczki z jego miniaturką 15 ml... i rozdałam, bo myślałam, że to jest takie gównienko jak standardowy idealist.... A teraz chyba żałuję... Chociaż z drugiej strony był w formie szpatułki, a ja jakoś nie lubię takich form "wydobywania" produktów...Wolę jednak pompki albo ewentualnie pipety..
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując