Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - REDUCE 15 mg :):)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-16, 14:17   #27
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez agunia_31 Pokaż wiadomość
O tym, że nie warto piszą osoby które są szczupłe i których nikt nigdy nie wyśmiał z powodu nadwagi i którym racjonalna dieta i ćwiczenia w zupełności wystarczają, ale czasami mimo dyscypliny i najlepszych chęci to nie wystarcza. O tym środku słyszę po raz pierwszy. stosowałam Meridie - zapisał mi ją lekarz ( !) jak jeszcze była dostępna, i ale nie czułam się po niej zbyt dobrze , (dolegliwości trawienne, zaparcia, totalna nadpobudliwość), i działała u mnie do 5 godzin, ale schudłam 8 kg przez 3 tyg. i odstawiłam.
Po 2 latach wróciło, kupiłam w necie Adipex-RAPID od sprawdzonego sprzedawcy, działa od pierwszej tabletki, ale o wiele lepiej się czuje, chyba przez to że składniki są uwalniane stopniowo, działa ponad 12 godzin i nie odczuwam żadnych dolegliwości po za dłuższym oczekiwaniem na sen.
Mylisz się,ja ważyłam 70kg i dzieki zdrowej mądrej diecie i ćwiczeniom schudłam już 18 kg,wiadomo,ze nie było to szybko,ale i tak było warto.Jeśli zapisał Ci ją lekarz i uwazał,że tak będzie dobrze dla Ciebie to inna bajka,a nie jak dziewczyny na własną rękę czy lewych receptach kupują te świństwa.Oczywiście nawet tabletka przeciwbólowa w nadmiarze szkodzi,jednak tabletki sa dostępne bez recepty więc,to jest co innego.Ja przestrzegam,bo znam osobę,która już jedna noga była w grobie i dlatego ostrzegam.Brała normalnie,nawet nikt o tym nie wiedział,potem się przyzwyczaiła,watrobę sobie uszkodziła,na szczeście się opamietała i przyznała mamie,a brała adipex i jeszcze jakieś inne gów*o. Wiem,że i tak zrobicie jak chcecie,ale ja jak widze ,że sa jeszcze osoby tak naiwne i nie szanujace zycia to wydaje mi sie ,że powinien być koniec świata.Życie jest piękne i jedzenie też.I najważniejsze,żeby chudnąć trzeba jeść.Narkoman czy alkoholik tez zaczyna od małych dawek.Co na to Wasi rodzice,którzy dali Wam życie,myślicie o nich trując się na własne życzenie i w pełni świadome,hmmmTo jest także do Eweliny i Mariki.Dziewczyny jak macie rozum to go wykorzystujcie,bo to nie ozdoba
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora