Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 08:42   #38
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie należę do osób (i nigdy nie będę), które za kilka próbek piszą recenzję na blogu! Bez przesady I nie nazwałabym tego prezentem, a wyłącznie małym gratisem... Aczkolwiek bardzo miłym - dlatego wspomniałam o tym na forum. Jednak przechodząc do sedna sprawy...

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po pierwszych testach! Najbardziej zbliżonym kolorem do AM Golden Fair jest odcień Light Sunset (dzięki dziewczyny za podpowiedź! )

Co prawda kiedy roztarłam pierwszy raz proszek na ręku, to lekko się przeraziłam - wydawał mi się bardzo suchy i jakby lekko tępy! Całe szczęście na twarzy nie było już tego efektu Ogólnie buzia wygląda bardzo ładnie - tak świeżo, promiennie i z lekkim blaskiem Trwałość również na plus (pomalowana byłam od 14.00 do ok 21.00), po tym czasie podkład starł mi się lekko przy nosie i na brodzie (jednak z tymi miejscami mam zawsze problem - wieczny katar i szalik ocierający się o brodę zimą). Krycie też na plus, ale bez korektora się nie obejdzie (na czerwone ślady po wypryskach używam korektora AM Medium (nic nie przebija, kolory ładnie się łączą).

To takie pierwsze wrażenia na szybko... Mam nadzieję, że podkład nadal będzie mnie pozytywnie zaskakiwał i skończy się na pełnowymiarowym opakowaniu

Aaaa! Minerały testuje na kremie La Roche Posay Kerium DS i cerę mam mieszaną.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując