Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-20, 22:43   #57
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Z Lumiere nie bardzo dobrałam sobie odcień - używam light medium neutral jako korektor pod podkład, natomiast na całą twarz byłby za jasny i za ziemisty. pamiętam, ze Medium Warm w którejś formule dośc dobrze wyglądało - zdaje się Cashmere. Z Lucy miałam Medium Olive, ale powiem szczerze - nie wiem, czy teraz nie byłby za ciemny. Wtedy nosiłam ciemniejsze włosy, teraz jestem blondynką, do tego jest zima, poza tym kilka lat minęło i teraz dostrzegam, ze młodziej wyglądam, kiedy mam jasną karnację. Nawet moje ukochane Soft Fawn z Lauress wydaje mi sie teraz ciut za ciemne. Mozliwe więc, ze Light Sunset dla Ciebie też będzie ok.
Dziękuję za odpowiedź, dla mnie Medium Olive z Lucy było dobre latem, zimą je rozbielałam, z Lumiere też miałam problem, pasował mi medium neutral FF ale opakowanie pełnowymiarowe miałam Light Medium Golden VV i to był fajny kolor na zimę, Medium Golden z VV to już za ciemne, z Meow Korat za szary a Abyssynian 2 za jasny 3 za ciemny... z Neauty teraz pasuje mi LMGolden więc zamówię Light Sunset i nic ciemniejszego chociaż kusi mnie Warm Muffin

Ze starej gamy Pixie miałam próbki nietrafione ponieważ dopiero zaczynałam wtedy przygodę z minerałami i zamówiłam głównie neutrale, z tego co pamiętam Calista była zbyt brzoskwiniowa, Breena szara, najbardziej z tych co miałam pasował Ayperi, właśnie znalazłam resztki próbki Ayperi 3 i jutro przetestuje go w świetle dziennym.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując