Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Realna grupa wsparcia - poznań
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-11, 13:58   #1
mimuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34

Realna grupa wsparcia - poznań


Witajcie,

Przekonałam się, mimo sceptycznego podejścia, że grupa wsparcia, nawet taka wirtualna może pomóc w dojściu do określonego celu. Mimo to, moja nie dość mocna wola, powoduje, że odłączam się od sieci i z lubością się zajadam. Znacie to? Ano właśnie. Od drakońskich diet po zdrowe odżywianie? Każdy kęs odkupiony wyrzutami sumienia? Ale mimo to wiem, że może się udać. Skoro do tej pory nie udało mi się schudnąć (mimo, że teorie na temat zdrowego odchudzania/odżywiania) mam w paluszku, z praktyką gorzej.

Apeluje do wszystkich Poznanianek (i nie tylko) zacznijmy odchudzać się razem. Może dzięki realnemu wsparciu będzie nam łatwiej? Cotygodniowe spotkania na jakieś ćwiczonka na świeżym powietrzu? Wspólne sukcesy, porażki? Może grupa zmobilizuje nas do wysiłku. Będzie trudno skryć się przed czujnymi oczami kolegium i w cichości wszamać pączka.
Co Wy na to? Macie jakieś propozycje? Może jakieś spotkanie organizacyjne? Publiczne pomiary i przysięgi? A potem wielki bal na pożegnanie bezpowrotnie straconych kilogramów.


P.S. Jak pomysł się Wam nie podoba - nie krzyczcie.
mimuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując