Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-07, 12:16   #212
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Asik123456789 widzę,że orientujesz się duuużo bardziej w tych kosmetykach ode mnieto mam do Ciebie pytanie:chciałabym spróbowac coś z seri turnaround,czy mogłabyś mi coś polecic z własnego doświadczenia,żebym nie wywalała pieniędzy w błoto?

Ja uzywam juz 2 miesiac serum i mialam miniaturke maski ale stara wersje-byla bardzo fajna, bardzo delikatna, rozjasniala koloryt twarzy. Powinno sie ja trzymac na twarzy 15min ale to nie daje takiego dobrego efektu. Najlepiej trzymac godzine. Wtedy twarz robi sie wyraznie jasniejsza, odswiezona i taka miekka. Na allegro jest jeszcze do kupienia, i o ile sie nie myle to byla tez w tych kosmetyczkach za 40zl. Ta nowa wersje testowalam tylko raz. Ona rozni sie od starej tym, ze ma scierajace drobinki i krocej sie ja trzyma na twarzy. Mysle, ze efekty sa podobne. Naklada sie ja na twarz i robi sie nia peeling. Pozniej zostawia sie na 5min-rozniez lepiej zostawic na godzine. Ta stara wersja byla lepsza dlatego, ze nie bylo jej widac na twarzy. Mozna z nia chodzic, spac. A nowa ma taki bialy kolor i ja widac, ale plusem sa scierajace drobinki. Ja bardzo lubie te maske,ale ona jest dosc delikatna. Ja chyba wole ta nowa wersje bo wtedy nie musze robic dodatkowo peelingu. Jesli potrzebujesz mocniejszego dzialania to sa jeszcze takie ampulki na 8 tygodniowa kuracje-ale nigdy tego nie mialam bo mam cere naczynkowa i to byloby za mocne. Serum uzywam codziennie wieczorem, jest bardzo lekkie, wygladza twarz i chyba naprawde dodaje skorze blasku. Ja uzywam maski i serum i widze duza roznice ale niestety nie moge powiedziec, czy to na 100% od tego bo w tym samym czasie zaczelam uzywac 3 krokow i sama nie wiem co pomoglo. Mialam jeszcze lekka anemie i obawiam sie ze lepszy koloryt cery mam po wyleczeniu.Ale mimo wszystko polecam Ja czuje, ze ta seria dziala, zreszta jest mnostwo pozytywnych opinii na KWC. Wlasnie zastanawiam sie na kremem total turnaround ale on jest klasyfikowany do dzialu "cera dojrzala" wiec obawiam sie, ze on jednka nie jest dla mnie. Musze zapytac sie konsultantki w salonie clinique.

Jesli chcesz zaoszczedzic na kosmetykach clinique to polecam allegro. Te miniaturki sa wydajne i wychodzi taniej
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując