Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-17, 06:36   #87
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
KKZJ skoro tak eksperymentujesz, to może znasz coś co mi nawilży skórę przy retinoidach, nie do ukręcnia
hmm.. wiesz, nie wszystkie moje eksperymenty można zaliczyć do udanych
lubię apteczne, ostatnio u mnie na tapecie (czy raczej pod, bo to na dzień) Cicabio Biodermy zamiennie z LRP Hydraphase Legere
mam zamiar zakupić jeszcze ten wychwalany pod niebiosa RoC Hydra+ BioActive, zachęcająco niezwykle opinie o nim brzmią
na noc w nieretinoidowe dni Nutritic 5%, a jak baaardzo sucho to czysta lanolina z ZSK (działa cuda)
celem pozbycia się skórek piling różany drobnoziarnisty z Mazideł - trochę jakiegoś żelu do mycia lub olejku myjącego na dłoń, do tego sypnąć pilingu, siup na buzię i masaż
do tego tonik (ale to już z kręceniem) z hydrolatu migdałowego lub lipowego z niewielkim dodatkiem gliceryny i ew. roślinnym kwasem hialuronowym z Naturalisa; w innej wersji z liposomami nawilżającymi z ZSK

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie KKZJ, ale 4 miesiace na Zoracu. Polecam "Ava Mustela" Emulsja przeciwzmarszczkowa, kosztuje ok. 10 zl, ani naturalna pielegnacja ani nic innego o prostym skladzie tak mnie nie nawilzylo jednoczesnie nie zapychajac i nie szczypiac
tę Mustelę zdaje się Domi miała (czy nie?) jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A moze troche od wewnatrz? Omega 3, wiesiolek?
Biogal z ogórecznikiem - bardzo pomaga, jak na suplement efekty dość szybko widoczne, ale nie w dawce z opakowania tylko tak z 5-6 kapsułek dziennie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Moich znajomych synek jak miał wysoką gorączke to dostawał zapaści. Na całe szczęście pierwszy raz dostał jak byli w szpitalu u mojej ukochanej laryngolog na badaniach. Uratowała mu życie wtedy i od tej pory musieli pilnować żeby nigdy mu właśnie temperatura za wysoko nie poskoczyła. Ale w pogotowiu zawsze mieli adrenalinę
adrenalinę.. ło matkoicórko!! chybabym już do reszty osiwiała..

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-11-17 o 06:42
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora