Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-19, 20:19   #2015
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wczoraj zrobiłam sobie brwi long time linerem.

Nazwa, którą wymieniłaś to nazwa koncernu, który sprzedaje sprzęt, robi szkolenia itd.. ważniejsza jest konkretna osoba, która wykonuje zabieg.

Zależało mi na naturalnym efekcie zagęszczenia brwi. Lingeristki nadały im kształt i poszerzyły dosyć znacznie naturalny kontur.

Dlaczego linergistki, a nie linergistka?, tzn do kogo miałabyś się zgłosić gdyby coś było nie tak.
Efekt - katastrofa!!!!!!!!!!! Wyglądam,jak ciasteczkowy potwór. Mam brwi na cała twarz! A najgorszy jest ten kolor - zbyt ciemny jak dla mnie. Jestem ruda, a brwi mam ciemno brązowe. Lingeristki powiedziały, że po kilku dniach to zjaśnieje, a nowy kształt wydobędzie piękno oka... [B
Ile czasu to może zając???? Tydzień, dwa, miesiąc? Ile to trwa? [/B]Chciałam się upiększyć, a nie zrobić z siebie karykaturę....Błagam, powiedzcie, czy też tak miałyście?
Taki ciemny kolor utrzyma się ok tygodnia, potem zejdzie skórka pigmentacyjna i całość się rozjaśni, brwi również minimalnie się zwężą.
Z doświadczenia: wątpię, ze bedziesz zadowolona z efektu po zejściu skórki pigmentacyjnej jeżeli teraz nie możesz na siebie patrzeć, aż tyle to raczej nie zjaśnieje.
Dobra wiadomość jest taka, że prawdopodobnie Twój makijaż nie utrzyma się bardzo długo.
Rada: jak brwi się zagoją, tuszuj je podkładem, korektorem w ołówku aż do czasu aż pigment zblednie, możesz też mocniej malować oczy lub lekko przyciemnić kolor włosów.
A tak na marginesie to dla rudych dziewczyn jest wspaniała gama pięknych lekko ocieplonych barwników, ( cappuchino, przez orzech laskowy, ciepły blond, orzech włoski itd...) brąz jest raczej dla szatynek .
Najważniejsze, to nie załamuj się. Gdyby było bardzo źle napisz, pomogę Ci.
Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora