Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-09, 12:31   #4424
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar - Ty dowcipnisiu na msze za mnie nie dawaj (ja nie wiem skąd Ci to do głowy wpadło ), bo nie będziesz miała czym zapłacić listonoszowi.... Póki co złożyłam zamówienie na naturalnym pięknie i biolanderze - uspokoiłam Cię?

aaby - jeśłi chcesz dokładnie i naturalnie oczyszczac twarz to wypróbuj glinki (zielona, żółta sa najsilniej oczyszczające). Ja do zmywania makijażu używam mydeł naturalnych (wiele firm sie u nas stałe w wątku przewija) a oczy traktuje płynem micelarnym. Skoro masz wrażliwe oczy to możesz wypróbowac mieszanke hydrolatu i oleju - dziewczyny podawały gdzieś proporcje (powstaje taki dwufazowy płyn do demakijażu). Oprócz oczyszczania i peelingu pomyśl tez o maseczkach nawilżających - też troche już o tym pisałyśmy, że cera przesuszona jest bardziej problemowa, wielu z nas dobre nawilżenie cery pomogło dużo lepiej niż jej zbytnie oczyszczanie. To tak w skrócie - szczegóły znajdziesz zagłębiając się w literaturę wątku.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora